StealthMounts BM-MK40-BLU-6 Accuhouder Voor Makita 40V XGT - Blauw - 6-pack
Kleuren:blauw / blauw
Fabrikant:StealthMounts
Artikelnummer:BM-MK40-BLU-6
EAN-code:0728488325995
Shopscore | 0 (0)
7 tot 12 werkdagen
7 tot 12 werkdagen
Shopscore | 0 (0)
2
Accuhouder voor Makita 40V XGT– 6-pack Blauw Met de StealthMounts BM-MK40-BLU-6 accuhouders houd je jouw Makita 40V XGT accu’s altijd overzichtelijk en veilig bij de hand. Dankzij het slimme ontwerp klik je de accu’s eenvoudig in de houder, waarna ze stevig vastzitten en alleen met de ontgrendelknop weer loskomen. Of je dehouders nu horizontaal, verticaal of zelfs ondersteboven monteert; de accu’s blijven altijd op hun plek, zelfs onderweg. De houders zijn gemaakt van duurzaam, met precisie gegoten ABS-kunststof en beschikken over verzonken schroefgaten voor een strakke en veilige bevestiging op bijvoorbeeld werkbanken, onder planken, gereedschapswagens of in werkvoertuigen. Door de kleurcode vind je snel de juiste accu op je platform. Zo werk je overzichtelijk en raak je nooit meer een accu kwijt. Ideaal voor zowel de werkplaats als mobiele toepassingen, en eenvoudig door een riem te halen voor gebruik op de bouwplaats. Met deze blauwe 6-pack werk je flexibeler en georganiseerder
3.6V NiMH accu voor Black&Decker Versa Pack VP-100
€ 21.95 3.6V NiMH accu voor Black&Decker Versa Pack VP-100
2.0 Ah - 18 volt Li-Ion accu
Accu GBA 18 V 4,0 Ah M-C Professional
€ 58.54 Accu GBA 18 V 4,0 Ah M-C Professional
EBM315 batterij 3,6v 1,5Ah Li-Ion
7063911 Maxxpack 18V Li-Ion Accu Autolader - 2.2Ah
€ 12.99 7063911 Maxxpack 18V Li-Ion Accu Autolader - 2.2Ah
Accu 1235 2,8Ah
BOSCH 2607335587 / 2607335437
PXC Starter Kit 18V 2,5Ah Power X-Change 4512097 Accu en acculader voor gereedschap 18 V 2.5 Ah Li-ion
Accu voor  Roll-Lift en Somfy - 6V - NiMH - 3000mAh
€ 34.95 Accu voor Roll-Lift en Somfy - 6V - NiMH - 3000mAh
Xcell 135459 Gereedschapsaccu Vervangt originele accu DeWalt DCB120 12 V 1500 mAh Li-ion