StealthMounts BM-MK18-BLU-6 Accuhouder Voor Makita 18V LXT - Blauw - 6-pack
Kleuren:blauw / blauw
Fabrikant:StealthMounts
Artikelnummer:BM-MK18-BLU-6
EAN-code:0650327936591
Shopscore | 0 (0)
1 tot 3 werkdagen
1 tot 3 werkdagen
Shopscore | 0 (0)
2
StealthMounts BM-MK18-BLU-6 Accuhouder - Perfecte Orde met een Stijlvol Blauw Accent Ben je het zat om je Makita LXT 18V accu’s overal terug te vinden, behalve waar je ze nodig hebt℃ De StealthMounts BM-MK18-BLU-6 accuhouder is je nieuwe beste vriend in de werkplaats. Deze set van zes zorgt ervoor dat je nooit meer hoeft te zoeken naar je accu’s. Met een eenvoudig te installeren design zet je ze stevig vast aan de wand, in je bus, of zelfs aan je riem. Het slimme lock-mechanisme houdt je accus precies daar waar jij ze wilt hebben, zelfs in de meest uitdagende omstandigheden. Gemaakt in Engeland via een duurzaam productieproces, bieden deze houders een robuuste en betrouwbare oplossing die net zo hard werkt als jij. Organiseer je werkruimte efficiënt, bescherm je kostbare accu’s, en zorg ervoor dat je altijd de juiste tools binnen handbereik hebt – klaar om die volgende klus met vertrouwen te klaren.
Meest populaire producten
Bosch 1608M00C1B AA Adapter voor D-Tect 120
Accessoires voor acculampen GLI Professional. PLI 2609200306
3.6V NiMH accu voor Black&Decker Versa Pack VP-100
€ 21.95 3.6V NiMH accu voor Black&Decker Versa Pack VP-100
2.0 Ah - 18 volt Li-Ion accu
Accu GBA 18 V 4,0 Ah M-C Professional
€ 58.54 Accu GBA 18 V 4,0 Ah M-C Professional
Industrial batterij AA (10 stuks)
B-69917 Opbergbak Accuvorm
EBM315 batterij 3,6v 1,5Ah Li-Ion
7063911 Maxxpack 18V Li-Ion Accu Autolader - 2.2Ah
€ 12.99 7063911 Maxxpack 18V Li-Ion Accu Autolader - 2.2Ah
Accu 1235 2,8Ah
BOSCH 2607335587 / 2607335437
PXC Starter Kit 18V 2,5Ah Power X-Change 4512097 Accu en acculader voor gereedschap 18 V 2.5 Ah Li-ion
Makita 193689-2 Draagadapter
Accu Extra hoge capaciteit - voor o.a. Dyson V8 Absolute, V8 Fluffy, V8 Animal - 4000mAh
Green Cell Accu - DeWalt DCB120, DCB121, DCB123, DCB124, DCB127 - 5Ah
Accu voor  Roll-Lift en Somfy - 6V - NiMH - 3000mAh
€ 34.95 Accu voor Roll-Lift en Somfy - 6V - NiMH - 3000mAh
Xcell 135459 Gereedschapsaccu Vervangt originele accu DeWalt DCB120 12 V 1500 mAh Li-ion