StealthMounts BM-FT18-GRN-6 Accuhouder Voor Festool 18V - Groen - 6-pack
Kleuren:groen / groen
Fabrikant:StealthMounts
Artikelnummer:BM-FT18-GRN-6
EAN-code:0728488324875
Shopscore | 0 (0)
2
Shopscore | 0 (0)
7 tot 12 werkdagen
7 tot 12 werkdagen
StealthMounts BM-FT18-GRN-6 Accuhouder voor Festool 18V - Groen - 6-pack Met de StealthMounts BM-FT18-GRN-6 accuhouder maak je optimaal gebruik van je ruimte en houd je je Festool 18V batterijen altijd netjes en veilig georganiseerd. Deze groene 6-pack batterijhouders zijn ontworpen voor maximale efficiëntie in mobiele werkplaatsen en op vaste locaties. Dankzij het slimme klikmechanisme blijven je accu’s stevig op hun plek en raak je ze nooit meer kwijt, ook niet tijdens transport of op de bouwplaats. De houders zijn gemaakt van duurzaam, spuitgegoten ABS-kunststof en voorzien van verzonken schroefgaten voor een solide bevestiging onder een plank, in een gereedschapswagen of aan de muur. Je monteert ze eenvoudig in elke gewenste hoek en zelfs in krappe ruimtes. Dankzij de kleurcodering vind je je accu’s razendsnel terug. Ideaal voor iedereen die orde en overzicht in de werkplaats belangrijk vindt en altijd direct toegang wil tot de juiste accu’s.
Meest populaire producten
Bosch 1608M00C1B AA Adapter voor D-Tect 120
Accessoires voor acculampen GLI Professional. PLI 2609200306
3.6V NiMH accu voor Black&Decker Versa Pack VP-100
€ 21.95 3.6V NiMH accu voor Black&Decker Versa Pack VP-100
2.0 Ah - 18 volt Li-Ion accu
Accu GBA 18 V 4,0 Ah M-C Professional
€ 58.54 Accu GBA 18 V 4,0 Ah M-C Professional
Industrial batterij AA (10 stuks)
B-69917 Opbergbak Accuvorm
EBM315 batterij 3,6v 1,5Ah Li-Ion
7063911 Maxxpack 18V Li-Ion Accu Autolader - 2.2Ah
€ 12.99 7063911 Maxxpack 18V Li-Ion Accu Autolader - 2.2Ah
Accu 1235 2,8Ah
BOSCH 2607335587 / 2607335437
PXC Starter Kit 18V 2,5Ah Power X-Change 4512097 Accu en acculader voor gereedschap 18 V 2.5 Ah Li-ion
Makita 193689-2 Draagadapter
Accu Extra hoge capaciteit - voor o.a. Dyson V8 Absolute, V8 Fluffy, V8 Animal - 4000mAh
Green Cell Accu - DeWalt DCB120, DCB121, DCB123, DCB124, DCB127 - 5Ah
Accu voor  Roll-Lift en Somfy - 6V - NiMH - 3000mAh
€ 34.95 Accu voor Roll-Lift en Somfy - 6V - NiMH - 3000mAh
Xcell 135459 Gereedschapsaccu Vervangt originele accu DeWalt DCB120 12 V 1500 mAh Li-ion