HiKOKI UC18YTSLW0Z 14,4/18V Li-Ion Accu Multi lader
Fabrikant:Hikoki
Artikelnummer:uc18ytslw0z
EAN-code:4966376330928
Shopscore | 0 (0)
1
Shopscore | 0 (0)
webwinkelkeur
Op werkdagen voor 16.00 uur besteld is volgende werkdag in huis
Voorradig.
Voorradig.
2
Bijzondere kenmerkenMultilader voor maximum 4 accu'sCompatibel met 14,4V, 18V en MULTI VOLT slide accu'sLaadfuncties: snelladen, per stuk na elkaar of meerdere accu's tegelijkertijd2 x 5V (1 Amp) USB aansluitingen voor mobiele apparaten1 x AC (8 Amp) stopcontact dat kan worden gebruikt als verlengsnoer, als de stekker van de acculader in het stopcontact zit
Meest populaire producten
Acculader 18V/54V BDC2A-QW