HiKOKI UC18YTSL Multi lader - 12V/14,4/18 MV
Fabrikant:HiKOKI
Artikelnummer:345300
EAN-code:4966376338153
Shopscore | 0 (0)
2
Shopscore | 0 (0)
1
Bijzondere kenmerken Multilader voor maximum 4 accu's Compatibel met 12V, 14,4V, 18V accu's en MULT· VOLT accu's Twee laadfuncties: Normaal of Multi 2x 5V (1 Amp) USB aansluitingen 1x 230V (8 Amp) stopcontact
Meest populaire producten
polijstvilt 13mm 6st
€ 2.24 polijstvilt 13mm 6st
Polijstpasta 421
Bosch 2609256345 Combi-schuurspons 1 stuk(s)
Schuurspons Bosch 2609256346
Bosch Lamswollen schijf 125 mm