Festool PS STF-D150X30 WH/5 Spons - Wit - 150mm (5st)
Fabrikant:Festool
Artikelnummer:202013 / PS STF-D150X30 WH/5
EAN-code:4014549275979
Shopscore | 1.5 (2)
Leverbaar in 3 - 4 werkdagen
Leverbaar in 3 - 4 werkdagen
Shopscore | 4.5 (5)
ecommerceeurope  thuiswinkelwaarborg
Shopscore | 0 (0)
7 tot 12 werkdagen
7 tot 12 werkdagen
Meest populaire producten
Wolfcraft Slaghout 6947000
Metabo 624912000 Metabo hechtende polijstspons grof 80x25 mm Diameter 80 mm 1 stuk(s)
€ 6.49 Metabo 624912000 Metabo hechtende polijstspons grof 80x25 mm Diameter 80 mm 1 stuk(s)
Wiggen universeel 30 st 6946000
Polijsthoezen 24 cm 2 stuks
D-74631 Viltschijf - 125mm
€ 6.29 D-74631 Viltschijf - 125mm
PF-STF 80x133mm STF H/5 Conturo Polijstvilt 499894
€ 13.10 PF-STF 80x133mm STF H/5 Conturo Polijstvilt 499894
Polierteller à 180mm 20994 Accessoireset 180 mm
€ 3.29 Polierteller à 180mm 20994 Accessoireset 180 mm
Metabo 624063000 Lamsvel-hechtpolijstschijf - 85 mm
€ 7.50 Metabo 624063000 Lamsvel-hechtpolijstschijf - 85 mm
Polijstvacht set
Steunschijf 180 mm
€ 3.99 Steunschijf 180 mm
Polijstschijf - 125mm
€ 3.95 Polijstschijf - 125mm
Set polijstomslagen/schuurschijven
PS STF-D150X30 BL/5 Spons Blauw 202005
Polijstpad Thermo Allrounder Oranje Medium Cut - 75 mm - 2 stuks
€ 6.99 Polijstpad Thermo Allrounder Oranje Medium Cut - 75 mm - 2 stuks
Metabo 623520000 Polijstpasta - 250g
PS STF-D 80X20 WH/5 Spons Wit 202009
Rubi 62970 Droge polijstpad - 100mm - K50