BLACK+DECKER BDC2A36 36V 2.0Ah accu + 2A Lader - BDC2A36-QW
Fabrikant:Black+Decker
EAN-code:5035048491553
Dit BLACK+DECKER 36V startpakket bestaat uit 1x 36V 2.0Ah accu en 1x 36V 2A lader. Deze accu's en lader zijn compatibel met alle BLACK+DECKER 36V accu's. De 2A lader laadt een 36V 2.0Ah accu op in 60 minuten. Geniet van ultieme snoerloze vrijheid. Bijzondere kenmerken * Compatibel met alle BLACK+DECKER 36V accu's * Laadt een 2.0Ah accu op in 60 minuten * Geleverd met 1x 36V 2.0Ah Lithium-ion accu Technische gegevens * Energiebron Aangedreven Gereedschap: netspanning * Energiebron: accu * Indicatie Accu: Ja * Indicatie Controlefunctie Oplader Accu: Ja * Indicatie Transformator Bijgeleverd: Nee * Indicatie Waarschuwingsmelding Accu: Nee * Indicatie met Indicatie-: Ja * Indicatie met Laadstatusindicatie: Ja * Indicatie met Lader: Ja * Indicatie met Overbelastingbeveiliging: Ja * Kleurfamilie: zwart * Maximale Elektrische Spanning: 230.0 Volt * Minimale Elektrische Spanning: 220.0 Volt * Nominale Stroomverbruik: 2.0 AMH * Oplaadtijd
Meest populaire producten
Acculader 18V/54V BDC2A-QW