Hazet 2204N-2.5/3 Inbus-bit 2.5 mm C 6.3 1 stuk(s)
Fabrikant:Hazet
Artikelnummer:2204N-2.5/3
EAN-code:4000896238231
Shopscore | 0 (0)
2
Shopscore | 4.5 (5)
ecommerceeurope  thuiswinkelwaarborg
Leverbaar in 13 - 21 werkdagen
Leverbaar in 13 - 21 werkdagen
Shopscore | 1.5 (2)
Zeskant-aandrijving ISO 1173 C6,3 (1/4), ISO 2351-3 C6,3 aandrijving: Zeskant massief 6,3 (1/4 inch) aandrijving: Binnenzeskant profiel sleutelwijdte: 2,5 mm afmetingen / lengte: 25 mm nieuwe HAZET...
Meest populaire producten
Schroefbit inbus, 4mm, 10 stuks
€ 1.94 Schroefbit inbus, 4mm, 10 stuks
Schroefbit inbus, 6mm, 10 stuks
€ 1.95 Schroefbit inbus, 6mm, 10 stuks
Wera 5056303001 1/4" Hex-Plus Inbus Bit - 1.5 x 25mm
€ 1.95 Wera 5056303001 1/4" Hex-Plus Inbus Bit - 1.5 x 25mm
Schroefbit inbus, 5mm, 10 stuks
€ 1.94 Schroefbit inbus, 5mm, 10 stuks
Bosch Inbus-bit 4 mm C 6.3 2 stuk(s)
€ 1.37 Bosch Inbus-bit 4 mm C 6.3 2 stuk(s)
Bitskaart inbus 3mm blister van 3 bits
€ 3.01 Bitskaart inbus 3mm blister van 3 bits
Wera 5056305001 1/4" Hex-Plus Inbus Bit - 2.0 x 25mm
€ 1.95 Wera 5056305001 1/4" Hex-Plus Inbus Bit - 2.0 x 25mm
B-23715 Schroefbit H5x25mm | Mtools
€ 1.39 B-23715 Schroefbit H5x25mm | Mtools
Bitskaart inbus 1.5mm blister van 3 bits
€ 3.01 Bitskaart inbus 1.5mm blister van 3 bits
Bitskaart inbus 5mm blister van 3 bits
€ 3.01 Bitskaart inbus 5mm blister van 3 bits
B-23737 Schroefbit H8x25mm | Mtools
€ 1.39 B-23737 Schroefbit H8x25mm | Mtools
Inbus-bit 2.5 mm, 2.5 mm, 3 mm Wera 840/1 Z A Set SB Gereedschapsstaal gelegeerd, taai D 6.3 3 stuks
Bitskaart inbus 2mm blister van 3 bits
€ 3.01 Bitskaart inbus 2mm blister van 3 bits
Inbus-bit 5 mm Wera 842/4 Gereedschapsstaal gelegeerd, taai F 6.3 1 stuks
€ 8.60 Inbus-bit 5 mm Wera 842/4 Gereedschapsstaal gelegeerd, taai F 6.3 1 stuks
Inbus-bit 5 mm Wera 842/1 Z Gereedschapsstaal gelegeerd, taai D 6.3 1 stuks
€ 4.16 Inbus-bit 5 mm Wera 842/1 Z Gereedschapsstaal gelegeerd, taai D 6.3 1 stuks
Inbus-bit 6 mm Wera 842/1 Z Gereedschapsstaal gelegeerd, taai D 6.3 1 stuks
€ 4.16 Inbus-bit 6 mm Wera 842/1 Z Gereedschapsstaal gelegeerd, taai D 6.3 1 stuks
Bahco K9509ML-24 Krachtbit - Inbus - 1" - 24 x 50mm
€ 20.07 Bahco K9509ML-24 Krachtbit - Inbus - 1" - 24 x 50mm
Combi-kling 6-kant, bolkop 175mm,m