BESSEY Tool Smeedijzeren schroefklem TGRC 200/50 Bessey TGRC20B5 Spanbereik:200 mm Afm. werkbereik:50 mm
Fabrikant:BESSEY Tool
EAN-code:4008158013176
Shopscore | 0 (0)
2
Shopscore | 0 (0)
7 tot 12 werkdagen
7 tot 12 werkdagen
Shopscore | 1.5 (2)
Leverbaar in 11 - 19 werkdagen
Leverbaar in 11 - 19 werkdagen
Shopscore | 4.5 (5)
ecommerceeurope  thuiswinkelwaarborg
Meest populaire producten
Bessey XC2 Clippix Handveerklem - 25 x 30mm
€ 2.42 Bessey XC2 Clippix Handveerklem - 25 x 30mm
Lijmtang - Set -
Clippix XC 20/20 Bessey XC1 Spanbereik:20 mm Afm. werkbereik:20 mm
€ 1.84 Clippix XC 20/20 Bessey XC1 Spanbereik:20 mm Afm. werkbereik:20 mm
Lijmtang - Set -
Veerklem 40 mm
€ 2.79 Veerklem 40 mm
veerklem metaal max. 25 mm
€ 2.48 veerklem metaal max. 25 mm
FZH 40 - Ergonomische veerklem Wolfcraft 3626000
FZH 30 - Ergonomische veerklem Wolfcraft 3625000
Wolfcraft Microfix mini veerklem
Lijmtang -
Wolfcraft GmbH FZ 60 Veerklem
Wolfcraft 3010000 Microfix XS Veerklem - 0-15mm
lijmtang 50 x 100mm
€ 8.23 lijmtang 50 x 100mm
Bessey XC3 Clippix Handveerklem - 35 x 37mm
€ 3.51 Bessey XC3 Clippix Handveerklem - 35 x 37mm
Lijmklem - Set -
MANNESMANN lijmklem 50 x 150mm