Gb BOCHTHENG 650MM 436650.B001
Gb BOCHTHENG 650MM 436650.B001
Fabrikant:Gb
EAN-code:8714318074814
Shopscore | 0 (0)
webwinkelkeur
3-5 werkdagen
3-5 werkdagen
Oppervlaktebescherming: zwart epoxy
Materiaal/kwaliteit: staal
Uitvoering: met bocht
Ø pen: 16 mm
Verzet: 40 mm
Meest populaire producten
Heng Voor Vlakwerk 300mm 9x9 gat 40X5- Verzinkt - per stuk
€ 40.90 Heng Voor Vlakwerk 300mm 9x9 gat 40X5- Verzinkt - per stuk
Heng 300mm voor pen van diameter: 16mm 40X5 Verzinkt - per stuk
€ 4.11 Heng 300mm voor pen van diameter: 16mm 40X5 Verzinkt - per stuk
Heng 400mm voor pen van diameter: 16mm 40X5 Verzinkt - per stuk
€ 5.51 Heng 400mm voor pen van diameter: 16mm 40X5 Verzinkt - per stuk
Verhoogde duim elektrolytisch verzinkt pen diameter 16 x 35mm 49480
€ 5.34 Verhoogde duim elektrolytisch verzinkt pen diameter 16 x 35mm 49480
Inschroefduim elektrolytisch verzinkt pen diameter 16 x 38mm 41770
€ 6.00 Inschroefduim elektrolytisch verzinkt pen diameter 16 x 38mm 41770
Plaatduim elektrolytisch verzinkt pen diameter 16 x 45mm 49404
€ 1.89 Plaatduim elektrolytisch verzinkt pen diameter 16 x 45mm 49404
Heng met 4 Vierkante Gaten 9X9mm 400x40X5mm Verzinkt - per stuk
Plaatduim thermisch verzinkt pen diameter 16 x 45mm 49504
€ 165.44 Plaatduim thermisch verzinkt pen diameter 16 x 45mm 49504
Lasduim blank diameter 16mm x 65mm 49490
€ 3.41 Lasduim blank diameter 16mm x 65mm 49490
Heng 600mm voor pen van diameter: 16mm 45X6 Verzinkt - per stuk
€ 5.35 Heng 600mm voor pen van diameter: 16mm 45X6 Verzinkt - per stuk
Klauwduim 1/2 steens elektrolytisch verzinkt pen diameter 16 x 45mm 49463
€ 188.05 Klauwduim 1/2 steens elektrolytisch verzinkt pen diameter 16 x 45mm 49463
Verhoogde duim elektrolytisch verzinkt pen diameter 16 x 45mm 49485
€ 90.65 Verhoogde duim elektrolytisch verzinkt pen diameter 16 x 45mm 49485
Plaatduimbeveiliging 35X17mm Electrolytisch verzinkt - per stuk
Klauwduim steens elektrolytisch verzinkt pen diameter 16 x 45mm 49473
€ 113.81 Klauwduim steens elektrolytisch verzinkt pen diameter 16 x 45mm 49473
Heng Voor Vlakwerk 400mm 9x9 gat 40X5- Verzinkt - per stuk
€ 43.33 Heng Voor Vlakwerk 400mm 9x9 gat 40X5- Verzinkt - per stuk
Heng 500mm voor pen van diameter: 16mm 45X6 Verzinkt - per stuk
€ 7.50 Heng 500mm voor pen van diameter: 16mm 45X6 Verzinkt - per stuk
Bochtheng voor pen diameter 16mm elektrolytisch verzinkt 350 44307
€ 42.76 Bochtheng voor pen diameter 16mm elektrolytisch verzinkt 350 44307
Verhoogde duim elektrolytisch verzinkt pen diameter 16 x 45mm 49478