bosch Klem LR 7 en LR6 Lijn- en Puntlaser Houder 1608M00C1L
Fabrikant:Bosch
Artikelnummer:1608m00c1l
EAN-code:3165140866842
Shopscore | 0 (0)
Voorradig.
Voorradig.
Meest populaire producten
Klem LR 7 en LR6 Lijn- en Puntlaser Houder 1608M00C1L
Bosch F00Y145204 Fixeerstift en rubberring - 25mm
€ 2.41 Bosch F00Y145204 Fixeerstift en rubberring - 25mm
24V Kabelklem (1282-20)
€ 11.99 24V Kabelklem (1282-20)
Gedore VDE 913 VDE Kunststof klem - 160mm
€ 15.83 Gedore VDE 913 VDE Kunststof klem - 160mm
Wolfcraft 6176000 Snelspanner - 20mm (2st)
€ 13.99 Wolfcraft 6176000 Snelspanner - 20mm (2st)
Gedore VDE 913 VDE Kunststof klem - 80mm
€ 15.29 Gedore VDE 913 VDE Kunststof klem - 80mm
Hultafors RC 58 Veerklem met ratel RC - 55mm
€ 9.30 Hultafors RC 58 Veerklem met ratel RC - 55mm
Silverline 435082 Veerklemmen - 100mm (5st)
€ 5.99 Silverline 435082 Veerklemmen - 100mm (5st)
Wolfcraft 6172000 Werkstukhouders (4st)
Bahco 2950-250 Parallelklemtang - 73 x 235mm
€ 28.08 Bahco 2950-250 Parallelklemtang - 73 x 235mm
Houtdraaier Slijpkit
Silverline 250150 Veerklemmen - 160mm (5st)
€ 10.99 Silverline 250150 Veerklemmen - 160mm (5st)
Silverline Veerklemmen, 5 pk. | 60 mm lengte / 30 mm kaak - 250136
€ 4.99 Silverline Veerklemmen, 5 pk. | 60 mm lengte / 30 mm kaak - 250136
Gedore E 233 Felsbeugel
Bahco 2999-250 Kettingklemtang - 19 x 250mm
€ 52.86 Bahco 2999-250 Kettingklemtang - 19 x 250mm
Metabo 612003000 Machineklem - 80 x 45mm
€ 92.02 Metabo 612003000 Machineklem - 80 x 45mm
Bahco 2951-140 Klemtang met draadknipper - 47 x 140mm