Beeld en geluid
Foto en video
Computers
Refurbished
Software
Dierenbenodigdheden
Drogisterij
Parfum en cosmetica
Elektronica
Componenten
Games
Speelgoed
Feestartikelen
Hobby
Knutselen
Modelbouw
Kabels en adapters
Kleding
Schoenen
Tassen en koffers
Koken en tafelen
Keuken apparatuur
Horeca
Muziek en film
Muziekinstrumenten
Parfum en cosmetica
Persoonlijke verzorging
Parfum en cosmetica
Schoenen
Kleding
Tassen en koffers
Games
Speelgoed
Feestartikelen
Wasssen en drogen
Wonen, woonaccessoires
Kerst
Meubels
Verlichting
Fabrikant: | Nintendo |
---|---|
EAN-code: | 0045496525064 |
Bereid je voor om het veld te betreden in Inazuma Eleven 3: Team Ogre Attacks! voor de Nintendo 3DS-systemen. In dit nieuwste deel moeten Mark Evans en de rest van het Inazuma National-team proberen te zegevieren in de Frontier International Championships, waarbij ze gehinderd worden door een futuristische vijand die terug in de tijd is gereisd om het bestaan van voetbal zelf te bedreigen!
80 Jaar in de toekomst ontmoet de achterkleinzoon van Mark Evans, Canon Evans, Team Ogre. Het wordt al snel duidelijk dat deze eenheid deel uitmaakt van een plot om 80 jaar terug in de tijd te reizen en Inazuma National op het voetbalveld te verslaan. Op die manier wil Team Ogre de loop van de geschiedenis veranderen en een wereld zonder voetbal scheppen.
Om deze potentieel vernietigende plannen te dwarsbomen, moet Canon op zoek gaan naar Mark en met hem samenwerken om hun mooie sport voor de ondergang te behoeden. Ondertussen proberen Mark en zijn vrienden natuurlijk ook op koers te blijven om tot het beste voetbalteam ter wereld gekroond te worden.