Beeld en geluid
Foto en video
Computers
Refurbished
Software
Dierenbenodigdheden
Drogisterij
Parfum en cosmetica
Elektronica
Componenten
Games
Speelgoed
Feestartikelen
Hobby
Knutselen
Modelbouw
Kabels en adapters
Kleding
Schoenen
Tassen en koffers
Koken en tafelen
Keuken apparatuur
Horeca
Muziek en film
Muziekinstrumenten
Parfum en cosmetica
Persoonlijke verzorging
Parfum en cosmetica
Schoenen
Kleding
Tassen en koffers
Games
Speelgoed
Feestartikelen
Wasssen en drogen
Wonen, woonaccessoires
Kerst
Meubels
Verlichting
Fabrikant: | |
---|---|
Artikelnummer: | E23074 |
EAN-code: | 7350028782000 |
Aqua Comfort is een prachtige en unieke op water gebaseerde formule die geweldige niet-kleverige en langdurige vochtigheid biedt. Het gevoel is rijk en zijdeachtig en laat na gebruik geen restjes achter op de huid.
De formule is vrij van parabenen, glycerine en propyleenglycol die normaal worden gevonden in conventionele glijmiddelen op waterbasis. Parabenen en propyleenglycol staan beide bekend om irriterende stoffen, welke voor ongewenste reacties voor veel vrouwen zorgen. Glycerine is een suiker alcohol dat een goede omgeving biedt voor Candida albicans, welke de meest voorkomende schimmel organisme verantwoordelijk voor vaginale schimmelinfecties is.
Swede heeft de pH-waarde verlaagd tot 4,5, dat is de gemiddelde vaginale pH-waarde. De formule is veilig voor condooms en kan worden gebruikt met alle seksspeeltjes.
and bull; Duurzaam en niet-kleverig
and bull; Glycerine en Paraben-vrij
and bull; Propyleenglycol-vrij
and bull; Natuurlijke werkzame bestanddelen
and bull; Laag risico op irritatie
and bull; pH-gebalanceerd
and bull; Eenvoudig af te spoelen met water en zeep
and bull; Laat geen restjes achter
and bull; Veilig voor condooms
120 ml