Falconeyes Wi-Fi Bi-Color Soft LED Lamp Dimbaar LPW-150TD op 230V
Fabrikant:Falconeyes
Artikelnummer:Benel-2906109
EAN-code:8718127081247
Shopscore | 0 (0)
2
Shopscore | 0 (0)
Voorradig.
Voorradig.
Shopscore | 5 (2)
qshops
Op werkdagen voor 17:00 besteld, morgen in huis
De Falcon Eyes Wi-Fi Bi-Color Soft LED Lamp LPW-150TD is een professionele dimbare LED lamp met een vermogen van 150W. Op werkdagen voor 19:00 besteld en betaald via iDeal, dezelfde dag verstuurd!
Meest populaire producten
reservelamp WTK75 40W E27 16 x 6 cm wit
€ 13.95 reservelamp WTK75 40W E27 16 x 6 cm wit
Falcon Eyes Halogeen Instellamp ML-50/G6.35 voor SS- Serie Flitsers Steek 50W
€ 6.95 Falcon Eyes Halogeen Instellamp ML-50/G6.35 voor SS- Serie Flitsers Steek 50W
Falcon Eyes instellamp ML-60 halogeen 60 W E27 wit
€ 8.50 Falcon Eyes instellamp ML-60 halogeen 60 W E27 wit
Falcon Eyes instellamp ML-250 halogeen 250 W E27 wit
€ 11.50 Falcon Eyes instellamp ML-250 halogeen 250 W E27 wit
RLS-801 Ringlichtlamp
daglichtlamp PL-L45 45W E27 glas wit
€ 12.95 daglichtlamp PL-L45 45W E27 glas wit
Falcon Eyes Halogeen Instellamp ML-150 230V-150W
€ 9.50 Falcon Eyes Halogeen Instellamp ML-150 230V-150W
Falcon Eyes daglichtlamp ML-28 glas 28W E27 wit
€ 8.95 Falcon Eyes daglichtlamp ML-28 glas 28W E27 wit
flitsreflector SK-SR15 9,5 cm zwart
flitskabel SC-353 zwart 6,3 x 300 mm