Beeld en geluid
Foto en video
Computers
Refurbished
Software
Dierenbenodigdheden
Drogisterij
Parfum en cosmetica
Elektronica
Componenten
Games
Speelgoed
Feestartikelen
Hobby
Knutselen
Modelbouw
Kabels en adapters
Kleding
Schoenen
Tassen en koffers
Koken en tafelen
Keuken apparatuur
Horeca
Muziek en film
Muziekinstrumenten
Parfum en cosmetica
Persoonlijke verzorging
Parfum en cosmetica
Schoenen
Kleding
Tassen en koffers
Games
Speelgoed
Feestartikelen
Wasssen en drogen
Wonen, woonaccessoires
Kerst
Meubels
Verlichting
| Fabrikant: | Panasonic |
|---|---|
| Artikelnummer: | DC-L10E-S |
| EAN-code: | 5025232990832 |
De Panasonic Lumix DC-L10 is een compacte camera met vaste lens voor fotografen en makers die graag licht werken, maar wel veel controle willen houden over beeld, kleur en compositie. De camera combineert een 4/3-type BSI CMOS-sensor met 20,4 megapixel, een lichtsterke 24-75mm lens en een ontwerp dat duidelijk is gemaakt voor dagelijks gebruik.
De vaste 24-75mm lens met F1.7-2.8 diafragma geeft je een praktisch bereik voor straatfotografie, reizen, portretten en alledaagse momenten. Door het relatief grote diafragma kun je spelen met scherptediepte en blijft de camera ook bruikbaar wanneer het licht minder sterk is. De minimale scherpstelafstand loopt van 3 cm in groothoek tot 30 cm in tele, waardoor je ook dichtbij je onderwerp kunt werken.
Grote sensor in een compacte cameraDe Lumix DC-L10 gebruikt een 4/3-type back-illuminated CMOS-sensor met 20,4 effectieve megapixels. Deze sensor werkt samen met de beeldprocessor voor gedetailleerde foto's met natuurlijke kleuren en fijne toonovergangen. Dynamic Range Boost helpt om meer detail in schaduwen vast te leggen, vooral bij scènes met veel contrast.
Snel scherpstellen en blijven volgenMet Phase Hybrid AF en 779 scherpstelpunten kan de camera snel en precies scherpstellen. De automatische herkenning kan worden gebruikt voor onder meer mensen, dieren, auto's, motoren, treinen en vliegtuigen. Voor actie of spontane momenten fotografeer je met maximaal 11 beelden per seconde met de mechanische sluiter of tot 30 beelden per seconde met de elektronische sluiter.
Vrij kiezen in beeldverhoudingDe multi-aspect sensor geeft je meer vrijheid bij het bepalen van je compositie. In 4:3, 3:2 en 16:9 behoud je dezelfde beeldhoek, zodat je niet steeds opnieuw hoeft te kaderen wanneer je wisselt tussen beeldverhoudingen. Dat is handig wanneer je beelden maakt voor zowel print, website als social media.
Video en kleur direct uit de cameraNaast fotografie biedt de DC-L10 uitgebreide videomogelijkheden, waaronder 5.6K, 4K, C4K en Full HD-opname in verschillende framerates. REAL TIME LUT maakt het mogelijk om eigen LUTs direct in de camera toe te passen tijdens het fotograferen of filmen. Met Photo Styles zoals L.Classic, L.ClassicGold, V-Log en LEICA Monochrome kun je de uitstraling van je beeld al tijdens de opname bepalen.
Praktisch in gebruikDe camera is voorzien van een 0,39 inch OLED-zoeker met 2,36 miljoen beeldpunten en een vrij kantelbaar 7,6 cm touchscreen met 1,84 miljoen beeldpunten. Via de Lumix Lab app kun je bestanden overzetten, RAW-bestanden bewerken, LUTs beheren en beelden sneller delen. De USB-C aansluiting ondersteunt USB 10Gbps, stroomvoorziening, opladen en UVC. De camera meet 12,7 x 7,4 x 6,7 cm en weegt ongeveer 508 gram met accu en geheugenkaart.