Beeld en geluid
Foto en video
Computers
Refurbished
Software
Dierenbenodigdheden
Drogisterij
Parfum en cosmetica
Elektronica
Componenten
Games
Speelgoed
Feestartikelen
Hobby
Knutselen
Modelbouw
Kabels en adapters
Kleding
Schoenen
Tassen en koffers
Koken en tafelen
Keuken apparatuur
Horeca
Muziek en film
Muziekinstrumenten
Parfum en cosmetica
Persoonlijke verzorging
Parfum en cosmetica
Schoenen
Kleding
Tassen en koffers
Games
Speelgoed
Feestartikelen
Wasssen en drogen
Wonen, woonaccessoires
Kerst
Meubels
Verlichting
Fabrikant: | Sigma |
---|---|
Artikelnummer: | 8/35EXDGCFC-AF |
EAN-code: | 0085126485276 |
Een circulair fish-eye-objectief met een grote maximale opening van f/3,5 en een geringe kortste instelafstand. Speciaal geschikt voor gebruik op digitale reflexcamera's.
Dit circulaire fish-eye-objectief maakt cirkelvormige* opnamen met een beeldhoek van 180° op digitale reflexcamera's met een volkleinbeeldsensor en op kleinbeeldreflexcamera's. Het heeft een grote maximale opening van f/3,5 en een kortste instelafstand van 13,5 cm. De 'super multi-layer coating' van Sigma en speciaal glas met een lage dispersie (SLD-glas) zorgen voor uitmuntende afbeeldingseigenschappen, zowel op digitale reflexcamera's als op kleinbeeldreflexcamera's. Dankzij het bijzondere fish-eye-ontwerp is een maximaal creatief effect te bereiken.
* Een volledig cirkelvormig beeld ontstaat alleen op een digitale reflexcamera met een volkleinbeeldsensor en op kleinbeeldreflexcamera's.
Dit circulaire fish-eye-objectief maakt cirkelvormige opnamen met een beeldhoek van 180°. Het is tevens uitgerust met autofocus om nauwkeurig te kunnen scherpstellen. Door de zoeker van de camera kijkend zou scherpstellen problematisch kunnen zijn vanwege de enorme scherptediepte.
Dit objectief is uitstekend bruikbaar onder lichtarme omstandigheden, bijvoorbeeld binnenshuis en in de schemering.
Dit circulaire fish-eye-objectief heeft een kortste instelafstand van 13,5 cm en een maximale afbeeldingsmaatstaf van 1:4.6. Daardoor is het bijzonder goed bruikbaar voor close-upfotografie.
Speciaal glas met een lage dispersie (kleurschifting), genaamd SLD-glas, zorgt voor een effectieve correctie van kleuraberraties.
De 'super multi-layer coating' van Sigma voorkomt overstraling en spookbeelden, een vaak voorkomend probleem bij digitale camera's. Hij zorgt tevens voor een optimale kleurbalans.
Vanwege de kwantificeerbare verhouding tussen hoek en afbeeldingsgrootte die dit objectief biedt, kan het worden ingezet voor wetenschappelijke toepassingen zoals hoekmetingen van de verdeling van wolken aan de hemel of de verdeling van de vegetatie van de boomkruinen in het regenwoud.
Gelatinefilters kunnen in een houder aan de achterzijde van dit objectief worden geplaatst.
* Constructie en specificaties kunnen zonder voorafgaande melding worden aangepast.
* De versies voor Nikon en Pentax hebben geen diafragmaring. Hierdoor werken sommige functies bij een aantal cameramodellen mogelijk niet.