Beeld en geluid
Foto en video
Computers
Refurbished
Software
Dierenbenodigdheden
Drogisterij
Parfum en cosmetica
Elektronica
Componenten
Games
Speelgoed
Feestartikelen
Hobby
Knutselen
Modelbouw
Kabels en adapters
Kleding
Schoenen
Tassen en koffers
Koken en tafelen
Keuken apparatuur
Horeca
Muziek en film
Muziekinstrumenten
Parfum en cosmetica
Persoonlijke verzorging
Parfum en cosmetica
Schoenen
Kleding
Tassen en koffers
Games
Speelgoed
Feestartikelen
Wasssen en drogen
Wonen, woonaccessoires
Kerst
Meubels
Verlichting
Fabrikant: | Sigma |
---|---|
Artikelnummer: | 01045.588956 |
EAN-code: | 0085126588564 |
Uniek objectief met 3 veel voorkomende brandpuntsafstanden samengevoegd in één lichtgewicht behuizing. Voeg daarbij de snelle en stille scherpstelling toe, een maximaal diafragma van F2.0 en een voortreffelijke beeldkwaliteit met fraaie bokeh, en je hebt een top objectief in handen; het wordt nu wel heel verleidelijk om je vaste brandpunten de deur uit te doen en te gaan fotograferen met deze Sigma.
De Sigma 24-35mm F2.0 omvat een 3-tal zeer gangbare brandpuntsafstanden van de bekende lenzen met vaste brandpunten, namelijk de: 24mm, 28mm en 35mm groothoek objectieven. Wordt je cameratas te zwaar, til je liever niet teveel of wil je geld besparen, dan is dit hét objectief om al deze 3 lenzen in één keer te vervangen.
Als liefhebber van een goede beeldkwaliteit wil je natuurlijk niet teveel inleveren qua optische prestaties, een gevaar wat altijd op de loer ligt bij een zoomobjectief. De Sigma 24-35mm F2.0 is voorzien van de laatste techniek op coating gebied, bevat twee A-sferische lenzen en maar liefst 7 Ultra Low Dispersion lenselementen.
Het is dan ook niet vreemd dat interne reflecties: flare en ghosting, chromatische aberratie en vervorming nagenoeg afwezig zijn. Topkwaliteit optiek, voor de veeleisende fotograaf en beeldpurist!
Fotografeer de mooiste landschappen, met ongekende scherpte en veel details. Breng architectuur in beeld of gebruik dit objectief voor diverse vormen van indoopfotografie zoals Urbex. De hoge lichtsterkte van f2.0 voorkomt het snel moeten gebruiken van een flitser en draagt tevens bij aan een mooie onscherpte, vooral als je de lens dicht tegen je onderwerp aandrukt, wat al kan vanaf een afstand van slechts 28cm.
De 24-35/2.0 is voorzien van een uiterst snelle scherpstelling. De HSM (Hyper Sonic Motor) is gekoppeld aan een geoptimaliseerd algoritme. Dat klinkt erg ingewikkeld allemaal; het komt er op neer dat je als gebruiker profiteert van een zeer nauwkeurig autofocus die snel scherp stelt en over perfecte tracking eigenschappen beschikt.
Je kunt in de AF stand handmatig corrigeren als het nodig is. Ideaal om correcties uit te voeren, of subtiel de focus te verleggen en tegelijkertijd te profiteren van een snelle automatische scherpstelling, om probleemloos bewegingen te volgen.
Om ook in de toekomst zeker te zijn van optimale, snelle prestaties en een goede communicatie met de nieuwste camera body's, kun je de Sigma 24-35 updaten via het USB-dock van Sigma. Hiermee kun je lenzen voorzien van firmware updates. Indien nodig, kun je er zelfs AF fijn-instelling correcties mee uitvoeren!