Beeld en geluid
Foto en video
Computers
Refurbished
Software
Dierenbenodigdheden
Drogisterij
Parfum en cosmetica
Elektronica
Componenten
Games
Speelgoed
Feestartikelen
Hobby
Knutselen
Modelbouw
Kabels en adapters
Kleding
Schoenen
Tassen en koffers
Koken en tafelen
Keuken apparatuur
Horeca
Muziek en film
Muziekinstrumenten
Parfum en cosmetica
Persoonlijke verzorging
Parfum en cosmetica
Schoenen
Kleding
Tassen en koffers
Games
Speelgoed
Feestartikelen
Wasssen en drogen
Wonen, woonaccessoires
Kerst
Meubels
Verlichting
| Fabrikant: | Kenko |
|---|---|
| Artikelnummer: | 4640100677 |
| EAN-code: | 4961607518106 |
De Kenko ZXII Protector is een hoogwaardig beschermfilter dat het frontelement van je objectief beschermt zonder de optische prestaties onnodig te beïnvloeden. Dankzij Kenko's Floating Frame System blijft het filterglas zo vlak mogelijk in het frame, terwijl de ZR01-coating reflecties helpt beperken. De combinatie van hoogtransparant optisch glas, een dun aluminium frame en een water- en olieafstotende coating maakt het filter geschikt voor veeleisende foto- en videotoepassingen.
Floating Frame SystemKenko gebruikt bij de ZXII Protector een speciaal Floating Frame System. Hierbij bevindt zich een elastische buffer tussen het filterglas en het frame, waardoor er zo min mogelijk druk op het glas wordt uitgeoefend. Dit helpt vervorming van het filterglas te voorkomen en zorgt ervoor dat de optische vlakheid behouden blijft. Volgens Kenko is het systeem ontwikkeld met het oog op camera's met hoge resoluties en 4K- en 8K-toepassingen.
ZR01-coating tegen reflectiesDe ZR01-coating verlaagt de oppervlaktereflectie van het filterglas tot slechts 0,1%. Hierdoor worden ongewenste reflecties, ghosting en lensflare die door een extra glasoppervlak kunnen ontstaan zoveel mogelijk beperkt. Zo blijft de oorspronkelijke beeldkwaliteit van het objectief behouden.
Hoogtransparant optisch glasVoor de ZXII Protector gebruikt Kenko hoogtransparant optisch glas. Het filter is uitsluitend bedoeld om het objectief te beschermen en voegt geen bewust kleureffect of belichtingscorrectie toe. Daardoor kan het permanent op het objectief blijven zitten als bescherming tegen bijvoorbeeld stof, vuil en aanrakingen.
Water- en olieafstotende coatingDe buitenste coating stoot water en olie af, waardoor druppels, vingerafdrukken en vuil zich minder gemakkelijk aan het glas hechten. Hierdoor is het filter eenvoudiger schoon te maken en praktisch bij fotografie in wisselende weersomstandigheden.
Minder interne reflectiesDe rand van het filterglas is zwart afgewerkt om interne reflecties binnen het filterframe te beperken. Dit helpt strooilicht tegen te gaan en draagt bij aan een zo helder mogelijk beeld.
Dun aluminium frameHet aluminium filterframe heeft een extra dun ontwerp om de kans op vignettering bij groothoekobjectieven te beperken. De gekartelde buitenzijde biedt extra grip bij het monteren en verwijderen van het filter. Kenko heeft daarnaast de schroefdraad behandeld zodat het filter soepel op het objectief kan worden bevestigd.
Kenmerken