Beeld en geluid
Foto en video
Computers
Refurbished
Software
Dierenbenodigdheden
Drogisterij
Parfum en cosmetica
Elektronica
Componenten
Games
Speelgoed
Feestartikelen
Hobby
Knutselen
Modelbouw
Kabels en adapters
Kleding
Schoenen
Tassen en koffers
Koken en tafelen
Keuken apparatuur
Horeca
Muziek en film
Muziekinstrumenten
Parfum en cosmetica
Persoonlijke verzorging
Parfum en cosmetica
Schoenen
Kleding
Tassen en koffers
Games
Speelgoed
Feestartikelen
Wasssen en drogen
Wonen, woonaccessoires
Kerst
Meubels
Verlichting
Fabrikant: | Shimoda |
---|---|
Artikelnummer: | 30520404000000 |
EAN-code: | 0816779026062 |
De Shimoda Toploader Medium is een veelzijdige en robuuste snuittas, ontworpen voor fotografen die snelheid, flexibiliteit en bescherming willen combineren. Dankzij het slimme ontwerp biedt deze tas directe toegang tot je camera en is hij perfect voor reportages, reizen en hikes waarbij je snel wilt kunnen schakelen.
In deze medium uitvoering past moeiteloos een DSLR of fullframe systeemcamera met een 24-70mm f/2.8 lens bevestigd. Er is zelfs extra ruimte voor een batterijgrip of een iets langere lens. Zo heb je alles wat je nodig hebt binnen handbereik, zonder te moeten rommelen in een grotere tas.
Gebruik de Toploader als schoudertas, sling of heuptas, of bevestig hem naadloos aan een Shimoda-rugzak. De meegeleverde gevoerde schouderriem zorgt voor comfortabel dragen, ook bij langere sessies op locatie of in ruig terrein.
De tas is gemaakt van hoogwaardige, waterafstotende materialen en voorzien van stevige YKK-ritsen. De afwerking geeft een professionele uitstraling en de constructie is bestand tegen intensief gebruik onder uiteenlopende omstandigheden.
Of je nu op pad gaat met één body en lens of snel moet kunnen wisselen van positie tijdens een shoot - deze snuittas helpt je om georganiseerd, licht en efficiënt te werken. Binnenin is ruimte voor kleine accessoires zoals een accu, lensdoekje of geheugenkaarten.