Beeld en geluid
Foto en video
Computers
Refurbished
Software
Dierenbenodigdheden
Drogisterij
Parfum en cosmetica
Elektronica
Componenten
Games
Speelgoed
Feestartikelen
Hobby
Knutselen
Modelbouw
Kabels en adapters
Kleding
Schoenen
Tassen en koffers
Koken en tafelen
Keuken apparatuur
Horeca
Muziek en film
Muziekinstrumenten
Parfum en cosmetica
Persoonlijke verzorging
Parfum en cosmetica
Schoenen
Kleding
Tassen en koffers
Games
Speelgoed
Feestartikelen
Wasssen en drogen
Wonen, woonaccessoires
Kerst
Meubels
Verlichting
| Fabrikant: | Janzen |
|---|---|
| Artikelnummer: | 811206 |
| EAN-code: | 8717612650104 |
JANZEN x &C handzeep musk, jasmine & joy 250 ml
&C is het mediamerk van Chantal Janzen met een maandelijks magazine, website, app en online shop. Het is puur toeval dat JANZEN en Chantal Janzen dezelfde naam dragen én allebei een voorliefde hebben voor heerlijk geurende huidverzorging. Maar dat heeft nu wél tot een fijne samenwerking geleid.
Musk, jasmine & joy: Het is puur toeval dat JANZEN en Chantal Janzen dezelfde naam dragen én allebei een voorliefde hebben voor heerlijke huidverzorging. Maar dat heeft nu wél tot een fijne samenwerking geleid. Nu ook verkrijgbaar in huisparfums! En de geur℃ Musk, jasmijn en nog veel meer. Zoet en verfrissend tegelijk!
Maak je handen zacht en mooi.
Geniet elke wasbeurt weer van schone, energieke, heerlijk geurende handen met deze Hand Wash van JANZEN. Boordevol ingrediënten die je handen mooi en zacht als satijn maken. De