VARTA V76PX/V357/SR44 1.55V Zilveroxide batterij
Fabrikant:VARTA
EAN-code:4008496273621
Shopscore | 4.5 (5)
ecommerceeurope  thuiswinkelwaarborg
Leverbaar in 1 - 2 werkdagen
Leverbaar in 1 - 2 werkdagen
Shopscore | 1.5 (2)
Shopscore | 0 (0)
6 days
6 days
Shopscore | 0 (0)
Voorradig.
Voorradig.
Zilveroxide knopcellen leveren grote prestaties voor fotocamera's, autosleutels, rekenmachines en andere electrische apparaten.Voltage: 1,55 V / Capacity: 160 mAhSilveroxideAlternative item description: 357, V357, SR44W, SR1154, D357, 228, J, 280-62, SB-B9, RW42, WL14, B507, B-SR44H, R357/7, WS15, G13, GP57, 1131SO, S05, S1145E, GP357, CA18, EPX76, 10L14, A357, 357X, 357A, MS76, S76E, V76XP, 357