Akyga LP753636 Accupack Batterijgrootte: Speciaal LiPo 3.7 V 1000 mAh
Fabrikant:Akyga
Artikelnummer:LP753636
EAN-code:5906574243483
Shopscore | 4.5 (5)
ecommerceeurope  thuiswinkelwaarborg
Leverbaar in 1 - 2 werkdagen
Leverbaar in 1 - 2 werkdagen
Shopscore | 1.5 (2)
Meest populaire producten
Accupack Aantal cellen: 9 Batterijgrootte: AA (penlite) Stekker NiMH 10.8 V 2550 mAh
€ 55.99 Accupack Aantal cellen: 9 Batterijgrootte: AA (penlite) Stekker NiMH 10.8 V 2550 mAh
Accupack Aantal cellen: 9 Batterijgrootte: AA (penlite) Stekker NiMH 10.8 V 2900 mAh
€ 51.99 Accupack Aantal cellen: 9 Batterijgrootte: AA (penlite) Stekker NiMH 10.8 V 2900 mAh
Akkupack 9x Mignon (AA) Stecker NiMH 10.8 V 2000 mAh (148418) Accupack Aantal cellen: 9 Batterijgrootte: AA (penlite) Stekker NiMH 10.8 V 2000
1S1P Akkupack 1x 18650 Kabel Li-Ion 3.63V 3500mAh Accupack Li-ion 3.63 V 3500 mAh
€ 27.99 1S1P Akkupack 1x 18650 Kabel Li-Ion 3.63V 3500mAh Accupack Li-ion 3.63 V 3500 mAh
1S2P Accupack Aantal cellen: 2 Batterijgrootte: 18650 Kabel Li-ion 3.6 V 7000 mAh
€ 37.99 1S2P Accupack Aantal cellen: 2 Batterijgrootte: 18650 Kabel Li-ion 3.6 V 7000 mAh
1S3P Accupack Aantal cellen: 3 Batterijgrootte: 18650 Kabel Li-ion 3.6 V 10050 mAh
€ 42.99 1S3P Accupack Aantal cellen: 3 Batterijgrootte: 18650 Kabel Li-ion 3.6 V 10050 mAh
1S3P Accupack Aantal cellen: 3 Batterijgrootte: 18650 Kabel Li-ion 3.6 V 10500 mAh
€ 51.99 1S3P Accupack Aantal cellen: 3 Batterijgrootte: 18650 Kabel Li-ion 3.6 V 10500 mAh
1S3P Akkupack 3x 18650 Kabel Li-Ion 3.6V 7800mAh Accupack Aantal cellen: 3 Li-ion 3.6 V 7800 mAh
2S1P Accupack Aantal cellen: 2 Batterijgrootte: 18650 Kabel Li-ion 7.2 V 2550 mAh
€ 24.99 2S1P Accupack Aantal cellen: 2 Batterijgrootte: 18650 Kabel Li-ion 7.2 V 2550 mAh
2S1P Accupack Aantal cellen: 2 Batterijgrootte: 18650 Kabel Li-ion 7.2 V 3500 mAh
€ 42.99 2S1P Accupack Aantal cellen: 2 Batterijgrootte: 18650 Kabel Li-ion 7.2 V 3500 mAh
2S1P Akkupack 2x 18650 Kabel Li-Ion 7.2V 2600mAh Accupack Aantal cellen: 2 Li-ion 7.2 V 2600 mAh
2S2P Accupack Aantal cellen: 4 Batterijgrootte: 18650 Kabel Li-ion 7.2 V 5100 mAh
€ 36.99 2S2P Accupack Aantal cellen: 4 Batterijgrootte: 18650 Kabel Li-ion 7.2 V 5100 mAh
€ 37.99 2S2P Accupack Aantal cellen: 4 Batterijgrootte: 18650 Kabel Li-ion 7.2 V 5100 mAh
2S2P Accupack Aantal cellen: 4 Batterijgrootte: 18650 Kabel Li-ion 7.2 V 6700 mAh
€ 53.99 2S2P Accupack Aantal cellen: 4 Batterijgrootte: 18650 Kabel Li-ion 7.2 V 6700 mAh
€ 55.99 2S2P Accupack Aantal cellen: 4 Batterijgrootte: 18650 Kabel Li-ion 7.2 V 6700 mAh
2S2P Accupack Aantal cellen: 4 Batterijgrootte: 18650 Kabel Li-ion 7.2 V 7000 mAh
€ 67.99 2S2P Accupack Aantal cellen: 4 Batterijgrootte: 18650 Kabel Li-ion 7.2 V 7000 mAh
2S2P Akkupack 4x 18650 Kabel Li-Ion 7.2V 5200mAh Accupack Aantal cellen: 4 Li-ion 7.2 V 5200 mAh
2S2P Akkupack 4x 18650 Kabel Li-Ion 7.2V 5200mAh Block Accupack Aantal cellen: 4 Li-ion 5200 mAh