MEAN WELL ENC-360-12 Loodaccu-lader 12 V Laadstroom (max.) 24 A
Fabrikant:MEAN WELL
Artikelnummer:ENC-360-12
EAN-code:4711287420806
Shopscore | 4.5 (5)
ecommerceeurope  thuiswinkelwaarborg
Leverbaar in 10 - 18 werkdagen
Leverbaar in 10 - 18 werkdagen
Shopscore | 1.5 (2)
Innovatieve oplader voor lood-, lithium-ion- en LiFePO4-accu's.
Meest populaire producten
Blue Smart IP65 6V/12V-1.1 + DC connector Loodaccu-lader 6 V, 12 V
€ 48.95 Blue Smart IP65 6V/12V-1.1 + DC connector Loodaccu-lader 6 V, 12 V
M6 Kabelschuh-Steckverbinder Victron (mit 30A ATO-Sicherung) Aansluitkabel
€ 8.95 M6 Kabelschuh-Steckverbinder Victron (mit 30A ATO-Sicherung) Aansluitkabel
M8 Kabelschuh Victron für Batterieanzeigetafel (mit 30A ATO Sicherung) Aansluitkabel 12 V
€ 12.95 M8 Kabelschuh Victron für Batterieanzeigetafel (mit 30A ATO Sicherung) Aansluitkabel 12 V
M8 Kabelschuh-Steckverbinder (mit 30A ATO-Sicherung) Aansluitkabel
€ 7.50 M8 Kabelschuh-Steckverbinder (mit 30A ATO-Sicherung) Aansluitkabel
Victron (mit 30A ATO-Sicherung) Aansluitkabel
€ 11.95 Victron (mit 30A ATO-Sicherung) Aansluitkabel
Oplader 12 V, 24 V Laadstroom (max.) 10 A
€ 32.99 Oplader 12 V, 24 V Laadstroom (max.) 10 A
Oplader 12 V Laadstroom (max.) 6 A
€ 14.99 Oplader 12 V Laadstroom (max.) 6 A
Loodaccu-lader 12 V Laadstroom (max.) 1 A
€ 73.99 Loodaccu-lader 12 V Laadstroom (max.) 1 A
Mascot Loodaccu-lader 24 V Laadstroom (max.) 0.5 A
€ 53.99 Mascot Loodaccu-lader 24 V Laadstroom (max.) 0.5 A
Mascot Loodaccu-lader 12 V Laadstroom (max.) 2.2 A
€ 99.99 Mascot Loodaccu-lader 12 V Laadstroom (max.) 2.2 A
Loodaccu-lader 24 V Laadstroom (max.) 1.2 A
€ 95.99 Loodaccu-lader 24 V Laadstroom (max.) 1.2 A
Mascot Loodaccu-lader 12 V Laadstroom (max.) 7 A
€ 129.99 Mascot Loodaccu-lader 12 V Laadstroom (max.) 7 A
Mascot Loodaccu-lader 24 V Laadstroom (max.) 3.5 A
€ 129.99 Mascot Loodaccu-lader 24 V Laadstroom (max.) 3.5 A
Loodaccu-lader 36 V Laadstroom (max.) 2.3 A
€ 129.99 Loodaccu-lader 36 V Laadstroom (max.) 2.3 A
3STEP 12V/4A/8A Loodaccu-lader 12 V Laadstroom (max.) 8 A
€ 104.99 3STEP 12V/4A/8A Loodaccu-lader 12 V Laadstroom (max.) 8 A
Loodaccu-lader
Loodaccu-lader 12 V Laadstroom (max.) 6 A
€ 49.99 Loodaccu-lader 12 V Laadstroom (max.) 6 A
Mascot Loodaccu-lader 12 V Laadstroom (max.) 10 A