Beeld en geluid
Foto en video
Computers
Refurbished
Software
Dierenbenodigdheden
Drogisterij
Parfum en cosmetica
Elektronica
Componenten
Games
Speelgoed
Feestartikelen
Hobby
Knutselen
Modelbouw
Kabels en adapters
Kleding
Schoenen
Tassen en koffers
Koken en tafelen
Keuken apparatuur
Horeca
Muziek en film
Muziekinstrumenten
Parfum en cosmetica
Persoonlijke verzorging
Parfum en cosmetica
Schoenen
Kleding
Tassen en koffers
Games
Speelgoed
Feestartikelen
Wasssen en drogen
Wonen, woonaccessoires
Kerst
Meubels
Verlichting
| Artikelnummer: | 0485701 |
|---|---|
| EAN-code: | 3535926005008 |
Voor Jadots witte Bourgogne zijn wijnen gebruikt uit zowel de Côte d'Or, Chalonnais als Mâconnais (Saint-Véran). Deels vergist en gerijpt op eiken, deels op staal, combineert deze harmonieuze wijn de frisse fruitigheid van perzik, peer en grapefruit met de rondeur van houtlagering: boterbloemen en vanilletonen.
Koel geschonken komt hij het beste tot z'n recht en smaakt dan voortreffelijk bij allerhande borrelhapjes, charcuterie, vis, schelp- en schaaldieren en bij geitenkaas.
Deze chardonnay is op dronk hoewel flesrijping de wijn gastronomisch interessanter zal maken. Na enkele jaren zullen complexere aroma's en smaken zijn ontwikkeld zodat ook steviger gerechten moeiteloos combineren met deze wijn.