Gembird 3DP-PLA1.75-01-W. Printmateriaal: Polymelkzuur, Printkleuren: Wit, Merkcompatibiliteit: Universeel. Gewicht: 1 kg, Diameter: 1,75 mm. Aantal per verpakking: 1 stuk(s), Breedte verpakking: 210
Fabrikant:Gembird
EAN-code:8716309088541
6
Kenmerken:Een 3D-printer met een 1.75 mm extruder van ca. 200 gr., geschikt voor gebruik met PLA filament.Specificaties:Materiaal: PLA, 1.75 mm diameterGewicht: 1 kg/rol (2.2 lbs)Lengte: ca. 362 mSmeltpunt: 190 - 220 °COpbrengststerkte bij 5mm / min: 45 MPaStootsterkte: 5 KJ/m2Diameter: 1.75 ± 0.05 mmAfm. rol: 200 mm diameter x 67 mm hoog x 53 mm asgatSystemeisen:Een 3D-printer met een 1.75 mm extruder van ca. 200 gr., geschikt voor gebruik met PLA filament.tInhoud:1 Kg. rol vacuum verpakt.8 Rollen per overdoos.