Gembird 3DP-PLA1.75-01-NAT. Printmateriaal: Polymelkzuur, Merkcompatibiliteit: Universeel. Gewicht: 1 kg, Diameter: 1,75 mm. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
Fabrikant:Gembird
EAN-code:8716309088633
6
Kenmerken:Geperfectioneerde ronde vorm voor hoge printkwaliteit zonder vastlopenMet PLA kunnen alle vormen worden geprint en komen details goed tot hun rechtGeschikt voor verschillende modellen en merken 3D printersGeen verwarmd printplatform (hot bed) nodigSpecificaties:Materiaal: PLA, 1.75 mm diameterGewicht: 1 kg/rol (2.2 lbs)Lengte: ca. 362 mSmeltpunt: 190 - 220 °COpbrengststerkte bij 5mm / min: 45 MPaStootsterkte: 5 KJ/m2Diameter: 1.75 ± 0.05 mmAfm. rol: 200 mm diameter x 67 mm hoog x 53 mm asgatSystemeisen:Een 3D-printer met een 1.75 mm extruder van ca. 200 gr., geschikt voor gebruik met PLA filament.Inhoud:1 Kg. rol vacuum verpakt.8 Rollen per overdoos.