Gembird 3DP-HIPS1.75-01-R. Printmateriaal: HIPS, Printkleuren: Rood, Merkcompatibiliteit: Universeel. Gewicht: 1 kg, Diameter: 1,75 mm. Aantal per verpakking: 1 stuk(s), Breedte verpakking: 180 mm, Di
Fabrikant:Gembird
EAN-code:8716309089180
Shopscore | 0 (0)
6
Shopscore | 0 (0)
12 days
12 days
Kenmerken:HIPS filament met een diameter van 1,75 mmGoede sterkte-eigenschappen in high-impact toepassingenGemakkelijk vormbaar, een goede dimensionele stabiliteit en lage volatiliteitGeschikt voor gebruik in verschillende 3D-printersKan gemakkelijk worden gelijmd en geschilderdSpecificaties:Materiaal: HIPS, 1.75 mm diameterGewicht: 1 kg/rol (2.2 lbs)Length: ca. 400 mDichtheid bij 21.5gr.: 1.04 g/cm3Smeltpunt: 225 - 240 gr.Hitte-afbuigings-temperatuur bij 0,455 MPa: 7 ° COpbrengststerkte bij 5mm / min: 80 - 90 MPaStootsterkte: 10 KJ / m2Diameter: 1.75 mm ± 0.05 mmAfmeting rol: 165 mm diameter x 100 mm hoog x 40 mm asgatSystemeisen:Een 3D-printer met een 1.75 mm extruder van ca. 230 gr., geschikt voor gebruik met HIPS-filament.Inhoud:1 Kg. rol vacuum verpakt.8 Rollen per overdoos.