Gembird 3DP-ABS1.75-01-B. Printmateriaal: ABS, Printkleuren: Navy, Merkcompatibiliteit: Universeel. Gewicht: 1 kg, Diameter: 1,75 mm. Aantal per verpakking: 1 stuk(s), Breedte verpakking: 210 mm, Diep
Fabrikant:Gembird
EAN-code:8716309088398
Shopscore | 0 (0)
3 days
3 days
Shopscore | 0 (0)
6
Op werkdagen voor 15:00 besteld, morgen in huis
Kenmerken:ABS is een licht maar hard en slagvast polymeer.Lage dichtheid zorgt voor lager gewicht bij grotere objecten.Geschikt voor verschillende modellen en merken 3D printers.Specificaties:Materiaal: ABS, 1.75 mm diameterGewicht: 1 kg/rol (2.2 lbs)Lenge: ca. 400 mDichtheid bij 21.5 °C: 1.01 g/cm3Smeltpunt: 225 - 240 °CHitte-afbuigings-temperatuur bij 0,455 MPa: 85 ° COpbrengststerkte bij 5mm / min: 45 MPaStootsterkte: 16 KJ / m2Diameter: 1.75 ± 0.05 mmAfmeting rol: 200 mm diameter x 67 mm hoog x 53 mm asgatSystemeisen:Een 3D-printer met een 1,75 mm extruder van ca. 230 gr., geschikt voor gebruik met ABS-filament.Inhoud:1 Kg. rol vacuum verpakt.8 Rollen per overdoos.