digitus DN-19-TRAY-2-450 19 inch Patchkast-apparaatbodem 2 HE Geschikt voor kastdiepte: vanaf 450 mm Grijs, Grijs-wit (RAL 7035)
Fabrikant:Digitus
Artikelnummer:dn-19-tray-2-450
EAN-code:4016032427988
Shopscore | 1.5 (2)
Leverbaar in 3 - 4 werkdagen
Leverbaar in 3 - 4 werkdagen
Shopscore | 4.5 (5)
ecommerceeurope  thuiswinkelwaarborg
Shopscore | 4 (1)
Op werkdagen voor 17:00 uur besteld, morgen in huis
Shopscore | 0 (0)
6 days
6 days
Shopscore | 0 (0)
3
De planken voor vaste inbouw kan eenvoudig de voorste 483 mm (19) profielrails van uw 483 mm (19) netwerk- of serverkast installeren. Door de compacte bouw is hij bijzonder gesch...