Silverstone TX300 (SST-TX300)
Silverstone TX300 (SST-TX300)
Fabrikant:Silverstone
Artikelnummer:sst-tx300
EAN-code:4710007224571
Shopscore | 4.5 (5)
ecommerceeurope  thuiswinkelwaarborg
Leverbaar in 13 - 21 werkdagen
Leverbaar in 13 - 21 werkdagen
Shopscore | 0 (0)
10 days
10 days
Shopscore | 4 (8)
ictwaarborg  thuiswinkelwaarborg
Op werkdagen voor 22.00 besteld, morgen in huis!
As a leading brand in small form factor (SFF) case design and power supply miniaturization, Silverstone launched its first TFX power supply, the TX300, to further widen the scope of SFF design possibilities. It has features that enthusiasts demand such as all black exterior coating, sleeved cables, silent running 80mm fan, and support for PCI-E 6pin connector. In addition to 80 PLUS Bronze level efficiency, the TX300 features 24/7 40 continuous 300W output capability to provide reliable and high-performing system operation. - Support standard TFX form factor - 300W continuous power output at 40 C operating temperature rated for 24/7 operation - High efficiency with 80 PLUS Bronze certification - Silent running 80mm fan with 18 dBA minimum - Single PCI-E 6pin connectors support - Active PFC
Meest populaire producten
Inter-Tech Desktop Voeding 500W
€ 25.65 Inter-Tech Desktop Voeding 500W
LC420H-12 V1.3 420W
€ 32.95 LC420H-12 V1.3 420W
88882098 PC-netvoeding
88882193 Uitsteekmodule
Netzteile PC -
88882099 PC-netvoeding
88882103 Laptop netvoeding
Akyga Basisreeks Voeding - 400 Watt - 120 mm - 80 Plus
€ 22.63 Akyga Basisreeks Voeding - 400 Watt - 120 mm - 80 Plus
88882188 Uitsteekmodule 160 W
€ 16.95 88882188 Uitsteekmodule 160 W
RP420 ECO Silent Desktop Voeding 420W
€ 37.99 RP420 ECO Silent Desktop Voeding 420W
Performance C XP600
Desktop Interne Voeding ATX 600W V3.1 PFC - Zwart
€ 56.34 Desktop Interne Voeding ATX 600W V3.1 PFC - Zwart
Desktop Mini 90w Netvoeding 90 W