Chieftec BE-10B-300 300W bk mATX
Fabrikant:Chieftec
Artikelnummer:BE-10B-300
EAN-code:0753263077882
Shopscore | 0 (0)
6 days
6 days
Shopscore | 0 (0)
1
Shopscore | 4.5 (5)
ecommerceeurope  thuiswinkelwaarborg
Leverbaar in 10 - 18 werkdagen
Leverbaar in 10 - 18 werkdagen
Shopscore | 1.5 (2)
Wij hebben nog geen omschrijving van dit product.
Meest populaire producten
Lian Li I/O-Panel ARGB Controller Lancool 216 Black
Geh℃use - Be Quiet
Behuizing voor Raspberry Pi 4 B Behuizing
USB-poortvergrendeling - Lindy
ICY BOX IB-2536STS 3,5 to 2,5 converter with backplane
ICY BOX IB-1817Ma-C31 Externes GehÃus bk
Inbouwmodule voor 3,5" wisselframe Inbouwframe
€ 17.95 Inbouwmodule voor 3,5" wisselframe Inbouwframe
Festplattenwechselr. - Icy Box
Raspberry Pi 4 Model B Aluminium case - Case
be quiet! C19/C20 Cover
Startech SATA to 2.5/3.5 IDE Hard Drive
Gem Pro Ultra-kleine vormfactor (USFF) Wit
Conceptronic Grab'n'Go 2,5" Harddisk Box Mini CHD2MUW - Storage