Widap SRFA90520R Draadweerstand 20 Ω Open kabeleinden 450 W 5 % 1 stuk(s)
Fabrikant:Widap
Artikelnummer:SRFA90520R
EAN-code:2050010159197
Meest populaire producten
TE Connectivity EP Draadweerstand 100 Ω Axiaal bedraad 5 W 5 % 1 stuk(s)
€ 0.99 TE Connectivity EP Draadweerstand 100 Ω Axiaal bedraad 5 W 5 % 1 stuk(s)
Vermogensweerstand 5.6 Ω Axiaal bedraad 5 W 5 % 1 stuk(s)
€ 0.30 Vermogensweerstand 5.6 Ω Axiaal bedraad 5 W 5 % 1 stuk(s)
ATE Electronics Vermogensweerstand 4.7 kΩ Axiaal bedraad 100 W 5 % 1 stuk(s)
€ 14.99 ATE Electronics Vermogensweerstand 4.7 kΩ Axiaal bedraad 100 W 5 % 1 stuk(s)
Vermogensweerstand 15 Ω Axiaal bedraad 5 W 5 % 1 stuk(s)