Widap SRFA130535R Draadweerstand 35 Ω Open kabeleinden 550 W 5 % 1 stuk(s)
Fabrikant:Widap
Artikelnummer:SRFA130535R
EAN-code:2050010159210
Shopscore | 4.5 (5)
ecommerceeurope  thuiswinkelwaarborg
Leverbaar in 1 - 2 werkdagen
Leverbaar in 1 - 2 werkdagen
Shopscore | 1.5 (2)
Meest populaire producten
TE Connectivity EP Draadweerstand 100 Ω Axiaal bedraad 5 W 5 % 1 stuk(s)
€ 0.99 TE Connectivity EP Draadweerstand 100 Ω Axiaal bedraad 5 W 5 % 1 stuk(s)
Vermogensweerstand 5.6 Ω Axiaal bedraad 5 W 5 % 1 stuk(s)
€ 0.30 Vermogensweerstand 5.6 Ω Axiaal bedraad 5 W 5 % 1 stuk(s)
ATE Electronics Vermogensweerstand 4.7 kΩ Axiaal bedraad 100 W 5 % 1 stuk(s)
€ 14.99 ATE Electronics Vermogensweerstand 4.7 kΩ Axiaal bedraad 100 W 5 % 1 stuk(s)
Vermogensweerstand 15 Ω Axiaal bedraad 5 W 5 % 1 stuk(s)