Weltron CSR0207FTDT0150 Metaalfilmweerstand 15 Ω SMD 0207 1 W 1 % 50 ppm 1 stuk(s)
Fabrikant:Weltron
Artikelnummer:103107020120
EAN-code:2050001204561
Shopscore | 1.5 (2)
Leverbaar in 1 - 2 werkdagen
Leverbaar in 1 - 2 werkdagen
Shopscore | 4.5 (5)
ecommerceeurope  thuiswinkelwaarborg
Serie E 96, tolerantie 1%...