Weltron AR03FTDX1000 Metaalfilmweerstand 100 Ω SMD 0603 0.1 W 1 % 50 ppm 1 stuk(s) Tape cut
Fabrikant:Weltron
Artikelnummer:029107026040
EAN-code:2050001195807
Shopscore | 1.5 (2)
Leverbaar in 1 - 2 werkdagen
Leverbaar in 1 - 2 werkdagen
Shopscore | 4.5 (5)
ecommerceeurope  thuiswinkelwaarborg
Meest populaire producten
AR03FTDX1000 Metaalfilmweerstand 100 Ω SMD 0603 0.1 W 1 % 50 ppm 1 stuk(s) Tape cut