Vitrohm CRF250JT-73-10RYY Vermogensweerstand 10 Ω Axiaal bedraad 2 W 5 % 1 stuk(s)
Fabrikant:Vitrohm
Artikelnummer:CRF250JT-73-10RYY
EAN-code:2050009097103
Shopscore | 1.5 (2)
Leverbaar in 46 - 51 werkdagen
Leverbaar in 46 - 51 werkdagen
Meest populaire producten
TE Connectivity EP Draadweerstand 100 Ω Axiaal bedraad 5 W 5 % 1 stuk(s)
€ 0.99 TE Connectivity EP Draadweerstand 100 Ω Axiaal bedraad 5 W 5 % 1 stuk(s)
Vermogensweerstand 5.6 Ω Axiaal bedraad 5 W 5 % 1 stuk(s)
€ 0.30 Vermogensweerstand 5.6 Ω Axiaal bedraad 5 W 5 % 1 stuk(s)
ATE Electronics Vermogensweerstand 4.7 kΩ Axiaal bedraad 100 W 5 % 1 stuk(s)
€ 14.99 ATE Electronics Vermogensweerstand 4.7 kΩ Axiaal bedraad 100 W 5 % 1 stuk(s)
Vermogensweerstand 15 Ω Axiaal bedraad 5 W 5 % 1 stuk(s)