Vishay RTO020FR1000JTE3 Vermogensweerstand 0.1 Ω 1 stuk(s)
Fabrikant:Vishay
Artikelnummer:RTO020FR1000JTE3
EAN-code:2050012645803
ecommerceeurope  thuiswinkelwaarborg
Dikke-laagweerstanden 20 W 5% TO220
De teksten voor dit artikel zijn automatisch vertaald....
Meest populaire producten
TE Connectivity EP Draadweerstand 100 Ω Axiaal bedraad 5 W 5 % 1 stuk(s)
€ 0.99 TE Connectivity EP Draadweerstand 100 Ω Axiaal bedraad 5 W 5 % 1 stuk(s)
Vermogensweerstand 5.6 Ω Axiaal bedraad 5 W 5 % 1 stuk(s)
€ 0.30 Vermogensweerstand 5.6 Ω Axiaal bedraad 5 W 5 % 1 stuk(s)
ATE Electronics Vermogensweerstand 4.7 kΩ Axiaal bedraad 100 W 5 % 1 stuk(s)
€ 14.99 ATE Electronics Vermogensweerstand 4.7 kΩ Axiaal bedraad 100 W 5 % 1 stuk(s)
Vermogensweerstand 15 Ω Axiaal bedraad 5 W 5 % 1 stuk(s)