Vishay MMA02040C1002FB300 Metaalfilmweerstand 10 kΩ 1 stuk(s)
Fabrikant:Vishay
Artikelnummer:MMA02040C1002FB300
EAN-code:2050012644929
Shopscore | 1.5 (2)
MiniMelf metalen laagweerstanden 0,25W
De teksten voor dit artikel zijn automatisch vertaald....
Meest populaire producten
TRU COMPONENTS Metaalfilmweerstand 147 kΩ Axiaal bedraad 0207 0.6 W 1 % 1 stuk(s)
€ 0.01 TRU COMPONENTS Metaalfilmweerstand 147 kΩ Axiaal bedraad 0207 0.6 W 1 % 1 stuk(s)
TRU COMPONENTS Metaalfilmweerstand 820 kΩ Axiaal bedraad 0207 0.6 W 1 % 1 stuk(s)
€ 0.01 TRU COMPONENTS Metaalfilmweerstand 820 kΩ Axiaal bedraad 0207 0.6 W 1 % 1 stuk(s)
TRU COMPONENTS Metaalfilmweerstand 1.54 kΩ Axiaal bedraad 0207 0.6 W 1 % 1 stuk(s)
€ 0.01 TRU COMPONENTS Metaalfilmweerstand 1.54 kΩ Axiaal bedraad 0207 0.6 W 1 % 1 stuk(s)
TRU COMPONENTS Metaalfilmweerstand 560 Ω Axiaal bedraad 0207 0.6 W 1 % 1 stuk(s)
€ 0.02 TRU COMPONENTS Metaalfilmweerstand 560 Ω Axiaal bedraad 0207 0.6 W 1 % 1 stuk(s)
TRU COMPONENTS Metaalfilmweerstand 2.49 kΩ Axiaal bedraad 0207 0.6 W 1 % 1 stuk(s)
€ 0.02 TRU COMPONENTS Metaalfilmweerstand 2.49 kΩ Axiaal bedraad 0207 0.6 W 1 % 1 stuk(s)
TRU COMPONENTS Metaalfilmweerstand 220 kΩ Axiaal bedraad 0207 0.6 W 1 % 1 stuk(s)