trucomponents Vermogensweerstand 4.7 Ω Axiaal bedraad 5 W TRU COMPONENTS TC-PRW05WJW47JB00203 1 stuk(s)
Fabrikant:Trucomponents
Artikelnummer:1585489
EAN-code:2050004944785
Meest populaire producten
TE Connectivity EP Draadweerstand 100 Ω Axiaal bedraad 5 W 5 % 1 stuk(s)
€ 0.99 TE Connectivity EP Draadweerstand 100 Ω Axiaal bedraad 5 W 5 % 1 stuk(s)
Vermogensweerstand 5.6 Ω Axiaal bedraad 5 W 5 % 1 stuk(s)
€ 0.30 Vermogensweerstand 5.6 Ω Axiaal bedraad 5 W 5 % 1 stuk(s)
ATE Electronics Vermogensweerstand 4.7 kΩ Axiaal bedraad 100 W 5 % 1 stuk(s)
€ 14.99 ATE Electronics Vermogensweerstand 4.7 kΩ Axiaal bedraad 100 W 5 % 1 stuk(s)
Vermogensweerstand 15 Ω Axiaal bedraad 5 W 5 % 1 stuk(s)
€ 0.30 Vermogensweerstand 15 Ω Axiaal bedraad 5 W 5 % 1 stuk(s)
Vermogensweerstand 4.7 Ω Axiaal bedraad 5 W TRU COMPONENTS TC-PRW05WJW47JB00203 1 stuk(s)