Bourns CRM2512-JW-1R0ELF Thick Film weerstand 1 Ω SMD 2512 2.0 W 1 % 200 ppm/K 1 stuk(s)
Fabrikant:Bourns
Artikelnummer:CRM2512-JW-1R0ELF
EAN-code:2050009630706
Shopscore | 4.5 (5)
ecommerceeurope  thuiswinkelwaarborg
Leverbaar in 1 - 2 werkdagen
Leverbaar in 1 - 2 werkdagen
Shopscore | 1.5 (2)
SMD-dikfilmweerstand, CRM2512-JW-1R0ELF, BOURNS-weerstand, dikke laag, SMD 2512, 1 Ω, 2 W, ±5% functies * dikke-laagtechnologie * nominaal vermogen van 2 watt bij 70 °C * laagohmige waarde beschikbaar...