ateelectronics ATE Electronics RB50/1-27-J Vermogensweerstand 27 Ω Axiaal bedraad 50 W 5 % 20 stuk(s)
Fabrikant:Ateelectronics
Artikelnummer:rb50/1-27-j
EAN-code:2050001771759
Shopscore | 1.5 (2)
Leverbaar in 12 - 20 werkdagen
Leverbaar in 12 - 20 werkdagen
Meest populaire producten
TE Connectivity EP Draadweerstand 100 Ω Axiaal bedraad 5 W 5 % 1 stuk(s)
€ 0.99 TE Connectivity EP Draadweerstand 100 Ω Axiaal bedraad 5 W 5 % 1 stuk(s)
Vermogensweerstand 5.6 Ω Axiaal bedraad 5 W 5 % 1 stuk(s)
€ 0.30 Vermogensweerstand 5.6 Ω Axiaal bedraad 5 W 5 % 1 stuk(s)
ATE Electronics Vermogensweerstand 4.7 kΩ Axiaal bedraad 100 W 5 % 1 stuk(s)
€ 14.99 ATE Electronics Vermogensweerstand 4.7 kΩ Axiaal bedraad 100 W 5 % 1 stuk(s)
Vermogensweerstand 15 Ω Axiaal bedraad 5 W 5 % 1 stuk(s)