ateelectronics ATE Electronics RB101-0R1-J-6 Vermogensweerstand 0.1 Ω Axiaal bedraad 100 W 5 % 6 stuk(s)
Fabrikant:Ateelectronics
Artikelnummer:rb101-0r1-j
EAN-code:2050001771988
Shopscore | 1.5 (2)
Leverbaar in 9 - 14 werkdagen
Leverbaar in 9 - 14 werkdagen
Shopscore | 4.5 (5)
ecommerceeurope  thuiswinkelwaarborg
Leverbaar in 10 - 15 werkdagen
Leverbaar in 10 - 15 werkdagen
Meest populaire producten
TE Connectivity EP Draadweerstand 100 Ω Axiaal bedraad 5 W 5 % 1 stuk(s)
€ 0.99 TE Connectivity EP Draadweerstand 100 Ω Axiaal bedraad 5 W 5 % 1 stuk(s)
Vermogensweerstand 5.6 Ω Axiaal bedraad 5 W 5 % 1 stuk(s)
€ 0.30 Vermogensweerstand 5.6 Ω Axiaal bedraad 5 W 5 % 1 stuk(s)
ATE Electronics Vermogensweerstand 4.7 kΩ Axiaal bedraad 100 W 5 % 1 stuk(s)
€ 14.99 ATE Electronics Vermogensweerstand 4.7 kΩ Axiaal bedraad 100 W 5 % 1 stuk(s)
Vermogensweerstand 15 Ω Axiaal bedraad 5 W 5 % 1 stuk(s)