ATE Electronics RB50/1-1R5-J Vermogensweerstand 1.5 Ω Axiaal bedraad 50 W 5 % 1 stuk(s)
Fabrikant:ATE Electronics
Artikelnummer:RB50/1-1R5-J
EAN-code:2050010247726
Shopscore | 1.5 (2)
Leverbaar in 12 - 20 werkdagen
Leverbaar in 12 - 20 werkdagen
Meest populaire producten
TE Connectivity EP Draadweerstand 100 Ω Axiaal bedraad 5 W 5 % 1 stuk(s)
€ 0.99 TE Connectivity EP Draadweerstand 100 Ω Axiaal bedraad 5 W 5 % 1 stuk(s)
Vermogensweerstand 5.6 Ω Axiaal bedraad 5 W 5 % 1 stuk(s)
€ 0.30 Vermogensweerstand 5.6 Ω Axiaal bedraad 5 W 5 % 1 stuk(s)
ATE Electronics Vermogensweerstand 4.7 kΩ Axiaal bedraad 100 W 5 % 1 stuk(s)
€ 14.99 ATE Electronics Vermogensweerstand 4.7 kΩ Axiaal bedraad 100 W 5 % 1 stuk(s)
Vermogensweerstand 15 Ω Axiaal bedraad 5 W 5 % 1 stuk(s)