ATE Electronics RB50/1-0R18-J Vermogensweerstand 0.18 Ω Axiaal bedraad 50 W 5 % 20 stuk(s)
Fabrikant:ATE Electronics
Artikelnummer:rb50/1-0r18-j
EAN-code:2050001771490
Shopscore | 4.5 (5)
ecommerceeurope  thuiswinkelwaarborg
Leverbaar in 13 - 21 werkdagen
Leverbaar in 13 - 21 werkdagen
Shopscore | 1.5 (2)
Meest populaire producten
TE Connectivity EP Draadweerstand 100 Ω Axiaal bedraad 5 W 5 % 1 stuk(s)
€ 0.99 TE Connectivity EP Draadweerstand 100 Ω Axiaal bedraad 5 W 5 % 1 stuk(s)
Vermogensweerstand 5.6 Ω Axiaal bedraad 5 W 5 % 1 stuk(s)
€ 0.30 Vermogensweerstand 5.6 Ω Axiaal bedraad 5 W 5 % 1 stuk(s)
ATE Electronics Vermogensweerstand 4.7 kΩ Axiaal bedraad 100 W 5 % 1 stuk(s)
€ 14.99 ATE Electronics Vermogensweerstand 4.7 kΩ Axiaal bedraad 100 W 5 % 1 stuk(s)
Vermogensweerstand 15 Ω Axiaal bedraad 5 W 5 % 1 stuk(s)