Weltron 002045038963 WCIP20CIPS-08-60F1-10K-20%-LIN Draaipotmeter Met schakelaar Mono 0.4 W 10 kΩ 1 stuk(s)
Fabrikant:Weltron
Artikelnummer:wcip20cips-08-60f1-10k-20%-lin