Weltron 002045038795 WP20CS-08-60F1-100K-20%-LIN Draaipotmeter Mono 0.4 W 100 kΩ 1 stuk(s)
Fabrikant:Weltron
Artikelnummer:wp20cs-08-60f1-100k-20%-lin