Weltron 002045038680 WCIP162KC-09-50F5-47K-20%-LIN Draaipotmeter Mono 0.2 W 47 kΩ 1 stuk(s)
Fabrikant:Weltron
Artikelnummer:wcip162kc-09-50f5-47k-20%-lin