Weltron 002045038262 WSFA202-A1-08-30F1-100K-10%-LIN Draaipotmeter Met draaischakelaar Mono 0.4 W 100 kΩ 1 stuk(s)
Fabrikant:Weltron
Artikelnummer:wsfa202-a1-08-30f1-100k-10%-lin