Vishay T93YB225KT20 Spindeltrimmer Lineair 0.5 W 2200 kΩ 1 stuk(s)
Fabrikant:Vishay
Artikelnummer:T93YB225KT20
EAN-code:2050009797300
Shopscore | 1.5 (2)
Leverbaar in 10 - 18 werkdagen
Leverbaar in 10 - 18 werkdagen
Meest populaire producten
CA6 V Trimmer Miniatuur Lineair 0.1 W 50 kΩ 215 ° 235 ° 1 stuk(s)
€ 0.26 CA6 V Trimmer Miniatuur Lineair 0.1 W 50 kΩ 215 ° 235 ° 1 stuk(s)
PT 15 LH 2,5K Trimmer Lineair 0.25 W 2.5 kΩ 250 ° 270 ° 1 stuk(s)
€ 0.25 PT 15 LH 2,5K Trimmer Lineair 0.25 W 2.5 kΩ 250 ° 270 ° 1 stuk(s)
PT 15 NH 25K Trimmer Lineair 0.25 W 25 kΩ 270 ° 1 stuk(s)
€ 0.52 PT 15 NH 25K Trimmer Lineair 0.25 W 25 kΩ 270 ° 1 stuk(s)
M63X502KB40 Precisietrimmer Lineair 0.5 W 5 kΩ 270 ° 300 ° 1 stuk(s)