Monacor 0012350 VRB-101M10 Draaipotmeter 0.2 W 10 kΩ 1 stuk(s)
Fabrikant:Monacor
Artikelnummer:VRB-101M10
EAN-code:4007754046496
ecommerceeurope  thuiswinkelwaarborg
Mono-potentiometer, 10 kΩ
Lineaire middenvergrendeling gesleufde 6 mm-as voor 18-tand-opzetknoppen moerbevestiging en printboard-soldeercontacten